Комоди та тумби – універсальні меблі для компактного помешкання

З появою немовляти наявність в помешканні такого елементу меблевого інтер’єру як комод стає необхідністю. Дитячі комоди характеризуються багатофункціональністю – окрім того, що в їх містких шухлядах Ви зможете зручно розкласти всі речі малюка, поверхня таких комодів може використовуватися в якості пеленального столика.

Звісно, змінити підгузок і перевдягнути дитину можна й на ліжку чи дивані, проте завдяки оптимальній висоті комоду і тому, що всі необхідні речі знаходяться під рукою, зробити це на комоді набагато простіше та зручніше.

Комоди та тумби недорого

У верхніх шухлядах дитячих комодів зазвичай зберігають необхідні немовляті речі – підгузки, присипку, дитячі серветки, креми, ватні палички, пелюшки та інші важливі речі.

Дитячі комоди можуть мати як висувні пеленальні поверхні, так і стаціонарні. Комоди для дітей різняться також кількістю та розміром шухляд – вони можуть бути як продовгуваті, так і коротенькі, для дрібних речей.

Сучасні виробники меблів пропонують дитячі комоди як у класичному стилі (такі моделі будуть зручними ,якщо комод знаходиться в кімнаті батьків), так і варіанти в яскравих кольорах, з веселими малюнками.

Якщо ви вирішили купити дитячий комод, зверніть увагу на такий важливий аксесуар, як накладки на комод. Накладки – спеціальні зручні м’які підстилки, що забезпечують малюкові додаткові тепло та комфорт. Такі корисні аксесуари зазвичай виготовляються в яскравих кольорах, з веселими малюнками, що створює святкову атмосферу в приміщенні.

Коли дитинка підростає, з’являється потреба у додатковому просторі для зберігання дитячих речей або іграшок. Саме в цій ситуації на поміч приходять дитячі тумби – компактні меблеві складові, що дозволяють зручно розмістити різноманітні дитячі речі. До того ж, складаючи іграшки чи інші речі в тумбу самотужки, дитина привчається до порядку й дисципліни.

Комоди та тумби від української меблевої фабрики RedLight

Інтернет магазин меблів RedLight пропонує широкий асортимент дитячих комодів та тумб українського та закордонного виробництва недорого. Меблеві салони RedLight в Києві завжди відчинені для Вас, щоб Ви мали можливість обрати найзручніші меблі для Вашої дитини. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете  численні фото, ціни та детальний опис тумб та комодів для дітей. Переглянувши численні пропозиції, Ви гарантовано знайдете для себе ту саму річ, про яку мріяли. Відстані – не проблема, ми радо доставимо Ваші меблі у Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ чи в будь-який інший регіон країни.