• Life (063) 602-92-21 (063) 602-92-21
  • Mtc (095) 553-26-87 (095) 553-26-87
  • kyivstar (068) 784-18-36 (068) 784-18-36
  • (044) 400 - 84 - 41
  • (044) 400 - 91 - 06
  • Life (063) 602-92-21 (063) 602-92-21
  • Mtc (095) 553-26-87 (095) 553-26-87
  • kyivstar (068) 784-18-36 (068) 784-18-36
(044) 400-91-06
KYIVSTAR (068) 784-18-36
MTC (095) 553-26-87
LIFE (063) 602-92-21

Як використати простір під сходами

Ця стаття буде корисна в першу чергу щасливим власникам власних багатоповерхових будинків і дворівневих апартаментів. Ми розповімо, як реалізувати оригінальний дизайн сходів, при цьому використовуючи простір під ними максимально ефективно і часом доволі незвично.

Кухня під сходами

В принципі, будь-який простір під сходами виглядає затишно, тому якщо є можливість облаштувати там компактну кухню - не сумнівайтеся, Вашій родині буде дуже приємно і комфортно збиратися там за трапезою і приємними розмовами.

Дизайн сходів

Як видно на цій картинці, навіть місця під невеликими сходинками достатньо, щоб розмістити там компактний гарнітур. Відмінне рішення для невеликих приміщень.

Кухня під сходами

А от як реалізований проект кухні в приміщенні зі сходами. Простір під сходами зайнято зручними полицями з кухонним начинням, які відмінно доповнюють інтер'єр і дозволяють ефективно використовувати корисну площу.

Простір під сходами

Дивіться, як органічно виглядає маленька кухонька у підсходовому просторі на наступному фото. Непогане рішення для компактного будиночка.

Простір під сходами фото

Робоче місце під сходами

Облаштувавши під сходами повноцінне робоче місце, Ви почуватиметесь не гірше, ніж у персональному кабінеті. У затишному куточку під сходами поміститься робочий стіл зі стільцем, різноманітні шафки і полички для зберігання підручних матеріалів і документів.

Робоче місце під сходами

Робоче місце під сходами

Робоче місце під сходами

Ванна кімната під сходами

Ще одна оригінальна ідея - облаштування під сходами ванної кімнати.

Ванна під сходами

Шухляди, ніші та шкафчики

Навіть найкомпактніші сходинки можна використати як додаткове місце для зберігання всіляких речей. Досить просто можна виготовити шухляди під кожну сходинку - в них можна зберігати книги і речі, які використовуються нечасто.

Шухляди під сходами

На фото нижче прямокутні полиці-шафки, розміщені одна над одною, формують своєрідні сходи. Таке рішення вдале своєю візуальною легкістю і раціональним використанням всього простору під сходинками.

Полиці під сходами

Фото нижче напевно припаде до душі справжнім господиням. І справді - стільки корисних дрібниць може поміститися у величезній кількості відкритих полиць під сходами і вздовж них!

Полиці під сходами

За допомогою висувних механізмів можна реалізувати дуже зручні виїзні полиці, фасади яких виконані таким чином, щоб не виділятися на тлі загального дизайну.

Шухляди під сходами

Скомбінувавши асиметричні полиці й закриті шафки у підсходовому просторі, отримаємо красивий куточок для зберігання різних речей у сучасному стилі.

Полиці під сходами

Шафа під сходами

Простір під сходами можна використати як окрему кімнатку, відокремивши її дверима. У такому зручному приміщенні можна зберігати зимові речі, взуття, парасольки і сезонні аксесуари.

Шафа під сходами

Книжкова полиця під сходами

Складно придумати більш вдале місце для зберігання книг, ніж простір під сходами. Полиці можна розмістити в будь-якому порядку і зробити їх однакового або різних розмірів - все залежить від Вашої фантазії. Ще більше ідей з облаштування книжкових полиць Ви знайдете в нашій попередній статті.

Книжкові полиці під сходами

Книжкові полиці під сходами

Сходи на фото нижче - мрія будь-якого книгомана, адже в просторі під сходами і навколо них може поміститися стільки улюблених книг! Улюблені видання завжди будуть під рукою, створюючи яскравий і оригінальний дизайн сходів.

Книжкові полиці під сходами

Оригінальні рішення використання простору під сходами

У сім'ї активних людей місце під сходинками можна використовувати для зберігання велосипедів та інших спортивних речей. І зручно, і виглядає ефектно.

Простір під сходами

Нижче представлено оригінальне рішення виконання сходів для багаторівневої квартири. Такий незвичайний дизайн створює сюрреалістичне враження і ефективно використовує площу.

Дизайн сходів

Ще одна ідея для вдорівневого приміщення - сходи з тумбочок різної висоти.

Дизайн сходів

Під сходами можна облаштувати затишний куточок для відпочинку.

Дизайн сходів

Сподіваємося, наша стаття надихне Вас на оригінальні рішення з облаштування будинку або квартири!

Джерело: RedLight.

x
Продолжить покупки В корзину
/* */