• Life (063) 602-92-21 (063) 602-92-21
  • Mtc (095) 553-26-87 (095) 553-26-87
  • kyivstar (068) 784-18-36 (068) 784-18-36
  • (044) 400 - 84 - 41
  • (044) 400 - 91 - 06
  • Life (063) 602-92-21 (063) 602-92-21
  • Mtc (095) 553-26-87 (095) 553-26-87
  • kyivstar (068) 784-18-36 (068) 784-18-36
(044) 400-91-06
KYIVSTAR (068) 784-18-36
MTC (095) 553-26-87
LIFE (063) 602-92-21

Меблева фурнітура - основні елементи

Сучасним меблям притаманні велика безліч різноманітних конструкторських рішень і широкий спектр матеріалів, що використовуються для виробництва меблевих елементів. Однак всі без винятку меблі об'єднує наявність дуже важливої складової - меблевої фурнітури. Цей комплекс різноманітних кріплень, механізмів та аксесуарів забезпечує мобільність, надійність і функціональність меблів. Вся сучасна фурнітура для меблів умовно ділиться на чотири групи.

Лицьова фурнітура

До елементів лицьової фурнітури прийнято відносити меблеві ручки, гачки, заглушки і замки.

Ручки для меблів

Меблева фурнітура: ручки

Лицьова фурнітура представлена в першу чергу ручками. Ці елементи виконують як практичну, так і декоративну функції. Ручки для меблів можуть бути як масивними і яскравими, так і лаконічними і майже непомітними. Досить часто саме стильні меблеві ручки надають меблевим елементам завершеного вигляду.

Меблеві гачки

Меблева фурнітура: гачки

Гачки для меблів характеризуються різними конструкціями і стилістичними виконаннями, їх використовують як практичне доповнення до шафи, гардеробу або набору в передпокій. Найчастіше гачки підбирають у тому ж стилі, що і ручки для меблів.

Меблеві заглушки

Меблева фурнітура: заглушки

Меблева фурнітура лицьової групи включає також заглушки, під якими ховають болтики і гвинтики. Ці елементи виконують дуже важливу функцію, надаючи предметам меблів більш естетичного вигляду.

Замки для меблів

Меблева фурнітура: замки

Ще один елемент лицьової фурнітури - замки для меблів, які діляться на кілька типів (врізні, магнітні, накладні). Часто дизайнери меблів свідомо підкреслюють замок скажімо, шафи, обрамляючи його зовнішню сторону стильними металевими елементами.

Кріпильна фурнітура

Меблева фурнітура: болти

Завдання елементів кріпильної фурнітури - забезпечити надійне кріплення окремих складових меблевих предметів. Кріпильна фурнітура представлена різноманітними гвинтами, болтами, скобами, куточками, шпильками і т.п.

Опорна фурнітура

Опорна фурнітура забезпечує надійну опору меблевих елементів (столів, стільців, шаф і комодів на ніжках і коліщатах). Меблі на колесах в наш час користуються особливою популярністю завдяки своїй мобільності.

Меблеві ніжки

Меблева фурнітура: ніжки

Меблеві ніжки - опорні елементи, завдяки яким меблі стоять на поверхні підлоги. В якості ніжок можуть виступати як великі ніжки, так і підпірки, що допомагають зафіксувати меблі в потрібному положенні на нерівній поверхні.

Меблеві колеса

Меблева фурнітура: колеса

Меблеві колеса - практична розробка, що дозволяє спростити пересування предметів меблів по приміщенню. Мобільність меблів на колесах особливо актуальна для дитячих меблів, оскільки значно спрощує регулярне прибирання.

Внутрішня фурнітура

Внутрішня фурнітура для меблів представлена різноманітними петлями, стяжками, кульковими і роликовими напрямними, кронштейнами й підйомними механізмами.

Меблеві петлі

Меблева фурнітура: петлі

Меблеві петлі використовують для кріплення фасадів меблевих елементів до їх корпусів. Різні види меблевих петель дозволяють відкривати двері в різні сторони і під різними кутами.

Меблеві стяжки

Меблеві стяжки потрібні для приєднання до меблів іншої фурнітури, а також для прикріплення плит матеріалів для виготовлення меблевого корпусу.

Меблева фурнітура: стяжки

Кращі меблі від компанії RedLight

Меблевий інтернет-магазин RedLight пропонує Вам купити меблі всіляких стилів з різноманітною конструкцією. У нас Ви знайдете функціональні меблі в сучасному стилі та стилі хай-тек, а також класичні варіанти різних предметів меблів. Пропонуємо вибрати найбільш підходящі Вам меблі з представлених в нашому зручному каталозі. Всі питання щодо конструкції та матеріалів меблів можна задати в онлайн-режимі на сайті, або ж відвідавши меблевий магазин RedLight в Києві. Досвідчені меблеві професіонали з радістю допоможуть Вам з вибором найкращих меблів для Вашого дому, а також допоможуть оформити меблі на замовлення. Доставляємо всі замовлені товари в будь-яку точку країни максимально швидко і надійно. Вдалих Вам покупок!

За матеріалами: RedLight

Рекомендуємо також прочитати цікаву статтю про стилі меблів.

x
Продолжить покупки В корзину
/* */