Victory (Вікторі) ергономічне комп'ютерне крісло

Код товара: 9852
Вартість зборки: 670 грн
Доставка:

По Києву: від 100 грн.
У регіони: за ціною перевізника.

Занесення меблів: від 100 грн
Гарантія: 12 місяців

Характеристики товару

Виробник Kulik-system
Призначення
Для керівників
Тип
Ергономічні
Комп'ютерні
Робочі
Офісні
Ширина 690
Висота 1300
Глибина 570

Опис товару

Сучасне ергономічне Victory (Вікторі) ергономічне комп'ютерне крісло сподобається цінителям комфортного облаштування за робочим столом. Це крісло оптимально підійде для квартири або офісу. Фабрика Kulik-system купити Victory (Вікторі) ергономічне комп'ютерне крісло недорого пропонує в нашому онлайн магазині Redlight. Дана модель має унікальну конфігурацію, що дозволяє підтримувати правильне положення спини під час сидіння. Основа крісла - це Хромована хрестовина. Ергономічна спинка дозволяє рівномірно розподілити навантаження хребта. Ролики на кріслі - прогумовані, з робочим циклом до 20 000 метрів.

Це крісло має унікальний лаконічниq дизайн і високe якістm. Замовити Victory (Вікторі) ергономічне комп'ютерне крісло ви можете в великому асортименті кольорів. Підлокітники крісла мають м'яку оббивку, фіксуються в 5-ти положеннях. Сидіння регулюється по глибині і куту нахилу. Оснащено механізмом гойдання. Телефонуйте фахівцям, щоб придбати комп'ютерне крісло від провідного виробника з доставкою по Україні.

Купити Victory (Вікторі) ергономічне комп'ютерне крісло - якісні меблі від надійного виробника. Замовляйте в інтернет магазині Редлайт в Києві. Доставка в усі регіони України. Швидка збірка