Комп’ютерний стілець – незамінний комфорт робочого місця

Купивши комп’ютер, ми часто стикаємося з проблемою: як правильно оформити робоче місце? Ми маємо усвідомлювати, що будемо проводити достатньо багато часу на цьому місці і воно повинне бути максимально комфортним, зручним і зосереджувати нашу увагу на роботі. Дехто купує комп’ютерне крісло на залишені гроші після покупки комп’ютера. Такий хід подій неправильний. На сьогоднішній день багато людей страждає через те, що їхня посадка під час роботи не така, як повинна бути. А діти страждають від цього ще більше, адже їхні кістки ще несформовані повністю і не такі міцні, як у дорослих. Купуючи крісло для себе або для дітей, подбайте про те, щоб воно було максимально зручним та якісним.

Комп’ютерні стільці недорого

Залежно від того, скільки часу Ви плануєте проводити за комп’ютером, Вам необхідно підбирати крісло. Якщо Ваш сеанс обмежується переглядом новин, погоди та пошти – Вам достатньо буде звичайного крісла без регуляторів. Коштують такі крісла недорого. Наш магазин пропонує стандартні крісла практичних кольорів: чорних, сірих та відтінків коричневого.

Якщо ж Ваша робота пов’язана з проведенням не однієї години за комп’ютером або Ви працюєте вдома, то краще уважно поставитись до цього запитання. Тут важливі такі особливості як регулювання спинки, нахилу, відповідність ширини та довжини Вашій фігурі. Найкращий варіант регулювання – ручне управління. Для країн зі спекотним кліматом краще купити комп’ютерні стільці з гігроскопічних матеріалів, тому що вони можуть вбирати вологу.

Якщо Ви програміст, і буквально живете за монітором, то вам краще замовити ортопедичну модель, адже вона змінює положення спинки без Вашої допомоги. Офісні крісла з регульованими спинками повторюють вигин та контури хребта того, хто сидить у кріслі. Ціна на такі крісла значно вища, проте вони забезпечують максимальний комфорт.

Комп’ютерні крісла для дітей краще обирати з оббивкою з тканини, яку легко можна буде попрати. Варіант шкіряного крісла тут краще відкинути. Взагалі не варто купувати крісло, якщо Ваша дитина не приймала участі у виборі, адже крісло купується для неї. Прослідкуйте, щоб ноги дитини діставали до підлоги, а спинку можна було відрегулювати максимально комфортно. Також необхідно прослідкувати, щоб відстань між підлокітниками не була великою тому, що руки дитини повинні лежати на них, а не висіти у повітрі.

Комп’ютерні стільці від української меблевої фабрики RedLight

Меблева фабрика RedLight вже 15 років пропонує кращі меблі українських та закордонних виробників. Якщо Ви вирішили придбати комп’ютерне крісло для себе або в офіс Ви можете переглянути фото в нашому каталозі та замовити той варіант, який сподобався найбільше. Оформити замовлення можна на нашому сайті або ж у нашому магазині. Також, якщо Ви приймете рішення зробити Ваше робоче місце максимально зручним, ми допоможемо Вам у виборі інших меблів для дому та офісу. Де б Ви не проживали – Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків – ми доставимо Ваші меблі швидко та якісно.

Комп’ютерні стільц

Вибрані фільтри: Компьютерные скинути Підібрано 76 товарів.

1 200 грн

Виробник : AMF

2 200 грн

Виробник : AMF

3 400 грн

Виробник : AMF

5 100 грн

Виробник : AMF

1 300 грн

Виробник : AMF

2 600 грн

Виробник : AMF

6 400 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 620 мм

Висота: 1170 мм

Глибина: 460 мм

10 800 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 720 мм

Висота: 1490 мм

Глибина: 590 мм

6 900 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 630 мм

Висота: 1330 мм

Глибина: 540 мм

6 700 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 690 мм

Висота: 1300 мм

Глибина: 570 мм

12 100 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 710 мм

Висота: 1420 мм

Глибина: 590 мм

17 800 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 760 мм

Висота: 1470 мм

Глибина: 580 мм

6 100 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 650 мм

Висота: 1390 мм

Глибина: 560 мм

11 900 грн

Виробник : Kulik-system

Ширина: 710 мм

Висота: 1470 мм

Глибина: 610 мм