Дитячі меблі

Головні нюанси покупки меблів для дитячої

Коли батьки впритул підходять до питання покупки меблів в дитячу кімнату, вони пред'являють жорсткі вимоги до її безпеки і екологічності. Перед тим як замовити дитячі меблі, необхідно перевірити її на стійкість та сумісність з інтер'єром кімнати. Велике значення також мають конструктивні особливості, матеріал виготовлення та інші параметри. Чим менше дитяча кімната, тим більше функціональних можливостей повинні мати одні й ті ж меблеві комплекти, щоб цю кімнату можна було ефективно розділити хоча б на три функціональні зони: спальню, ігрову зону і кабінет.

 

Але де замовити дитячі меблі, яка б відповідала всім заявленим критеріям? Звичайно ж, в інтернет-магазині «RedLight». Головний критерій, якому відповідає продукція цієї фабрики - висока якість матеріалів. Такі меблі завжди збирають з найбільш екологічно чистих і довговічних матеріалів (дерево, пластик, МДФ, ДСП, метал).

 

 

Особливо високим вимогам повинні відповідати сучасні дитячі меблі, так як нинішнє покоління дітей характеризується крайньою непосидючістю (особливо це стосується хлопчиків). Так що батьки непосид повинні підбирати меблі з армованим каркасом або як мінімум виготовлену з ясена, бука або берези. Всі ці породи деревини наведені для прикладу тому, що вони відрізняються міцністю і гіпоалергенністю.

 

Перед тим як купити дитяче ліжко Київ, переконайтеся в тому, що в його декоруванні не використовуються скляні вставки, так як діти під час активних ігор можуть запросто об них поранитися. Це ж справедливо по відношенню до меблевої фурнітури (у ній краще віддати перевагу пластику).

 

Для карапузів найбільше підходить дитячі меблі на замовлення або меблеві комплекти трансформери пастельних кольорів (білий, ніжно-блакитний, світло-зелений, пісочний, горіховий). Задати яскраві акценти в приміщенні можна світлим текстилем, декоративними елементами і картинами. Важливо щоб дитяча кімната на замовлення повністю відповідала анатомічним особливостям дитини, так як це може мати ключове значення для формування хребта. З цією ж метою потрібно купити матрац середньої жорсткості або відповідно до рекомендацій дитячого терапевта.

 

Остаточно вирішивши купити дитяче ліжко в Києві, потрібно підібрати варіант такого розміру, щоб воно не надто стискувало ігровий простір і робочу зону. У цьому зв'язку раціональніше всього купувати готові комплекти, в яких все прораховано до дрібниць.

 

Дитячі меблі від фабрики RedLight

Повний асортимент комплектів для дитячої, готових варіантів для облаштування робочої зони і простору для ігор - все це доступно в каталозі інтернет-магазину «RedLight». Сучасні дитячі модульні меблі в Києві від цієї фабрики дуже популярні, оскільки вони відповідають найвищим стандартам якості серед інших українських фабрик.

 

Безсумнівною перевагою «RedLight» можна назвати ще й те, що ця компанія є офіційним дилером кращих польських фабрик, що дозволяє їй використовувати в своїй продукції саму якісну фурнітуру та інші складові меблів. Ось чому багато батьків вирішують замовити дитячі меблі в Києві від цієї фабрики і радять її своїм друзям і близьким. Фабрика «RedLight» дотримується жорстких стандартів якості і це ще один плюс на її користь. Крім того, фірма пропонує доставку, виготовлення меблів під індивідуальні розміри, низькі ціни, приємні бонуси і безліч варіантів меблів стандартних типорозмірів.

Дитячі меблі