Наш магазин переїхав на вул. Щербаківського, 52!

Меблі для передпокою

Меблювання сучасного передпокою

Сьогодні складно знайти квартиру або будинок, в одній з кімнат якої не було б так званої стінки. Пік популярності цих меблів припадає на 70-ті роки ХХ століття, проте мода на неї не пройшла і в наш час. Просто вона сильно змінилася, причому в кращий бік. Сьогодні меблі для залу дозволяють зберігати в собі практично все - книги, посуд, одяг, білизну та інші предмети побуту.

 

 

Сучасні стінки не просто відрізняються місткістю, але і раціональним використанням всієї 100% займаної площі. Якщо раніше основна проблема полягала в тому, що між верхом меблів і стелею залишалося занадто багато невикористаного простору, то сьогодні цей недолік виключили повністю. У наш час практично всі меблі роблять по висоті приміщень, що дозволяє зберігати весь потрібний і непотрібний мотлох далеко від сторонніх поглядів.

 

Такі меблі в передпокій краще в тому плані, що вони виключають можливість осідання на верхній ніші пилу. Існують різні варіанти стінок. Одні орієнтовані на дитячі кімнати, інші на вітальні, треті на офіси, а четверті на передпокої. Якщо врахувати ту обставину, що такі меблі для вітальні вміщує практично все, то цим і можна пояснити підвищений до них інтерес з боку вітчизняних покупців.

 

Як правило, вони вибирають меблі для передпокою, що складається з окремих блоків і модулів. Це означає, що покупець може довільно змінювати їх положення в своїй квартирі, оновлюючи обстановку в приміщенні хоч щодня. Кількість секцій, а також їх розмір, можуть бути різними, залежно від побажань покупця і габаритних розмірів приміщення.

 

Перед тим як купити меблі в зал, обов'язково виміряйте кімнату: це дозволить вам прорахувати оптимальну кількість секцій. Природно, що від цього залежить і бюджет покупки. Крім того, в різних меблевих комплектах для вітальні є можливість окремої покупки тих чи інших секцій комплекту: ви вільні вибрати хоч всю стінку з однакових секцій і вам ніхто не скаже, що так не можна робити. Існує також широке розмаїття меблевих секцій для вітальні, які спеціально сконструйовані для компактного розташування ноутбука, телевізора та інших побутових приладів. В оснащенні будь-якої секції можуть бути антресолі для збільшення використовуваного простору. Всі перераховані фактори сильно впливають на те, які будуть на меблі для вітальні ціни.

Кращі меблі для передпокою від фабрики RedLight

Завдяки плідній роботі таких фабрик меблів, як «RedLight», ми разом з Вами спостерігаємо на вітчизняному меблевому ринку таку насиченість красивими і високоякісними стінками для вітальні. Завдяки їм у кожної людини з'явилася реальна можливість розкласти всі свої речі по поличках, досягти небувалої впорядкованості та економії місця навіть в самій маленькій квартирці.

 

Так, підібравши оптимальну компоновку тієї чи іншої стінки, людина може запросто укласти в ній все нажите майно, навіть великі предмети.

 

Безумовно, великою перевагою буде можливість замовлення виготовлення такої стінки за індивідуальним макетом, щоб і знизити до мінімуму відстань до стелі, і вибрати необхідну кількість полиць і різних секцій. Крім того, робота за індивідуальними замовленнями краща для «RedLight», так як вона дає можливість повною мірою реалізувати весь потенціал професійних дизайнерів і меблевих майстрів. Якщо ж Ви не хочете пробувати себе в ролі меблевого конструктора, то завжди можете довіритися професіоналам, вибравши один з типових варіантів меблів фабрики «RedLight».