Гарантія та повернення

Гарантія на товар:

Гарантія на меблі, придбані в нашому магазині меблів, становить 12 місяців з моменту покупки, за умови правильної експлуатації меблів, в нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а в разі якщо неможливо усунути дефект (розглядається індивідуально) - замінимо браковану деталь.

Перед складанням меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку (відколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів виробу). При виявленні браку - призупинити складання, оскільки деталі меблів зі слідами установки поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, оскільки заміна браку проводиться лише в заводській упаковці.

Гарантія анулюється: якщо замінна частина вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт, прорізано отвір, встановлено дзеркало або скло. При виявленні браку повідомте за телефоном, вказаним в товарному чеку. Після закінчення складання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек і маркувальні ярлики з упаковок.

Рекламації приймаються лише за наявності товарного чека, самого виробу або окремих елементів і в "оригінальній упаковці". У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії з рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної збірки (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантія не поширюється, якщо:
 - Порушені правила і умови експлуатації меблів;
 - Відновлення та ремонт меблів здійснювалися Покупцем самостійно;
 - Меблі пошкоджені внаслідок дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого користування;
 - Змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
 - Закінчився гарантійний термін;
 - Якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і унаслідок яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

Повернення меблів:

Покупець має право протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики (бирки), він не використовувався, не був у складанні (монтажі), збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, мається товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

  • З моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
  • Товар не є новим, тобто був у складанні (монтажі), пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики.


Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України і не ущемляють законних прав Покупця.

Кольори матеріалів (стінок, кухонь, стільниць і т.д.), розміщені в нашому каталозі, можуть не відповідати істинному кольором цих матеріалів, тому що відображення кольору залежить від здатності і налаштування кольору монітору Вашого комп'ютера.

Фабрики-виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції призначення. Магазин, в свою чергу , не несе за це відповідальності.

Збірка меблів здійснюється точно за схемою, яка додається до комплекту. Якщо Ви не можете самі зібрати придбані меблі, можете замовити збірку у нас.
Збірка меблів - додаткова платна послуга, про необхідність якої слід заздалегідь попередити менеджера під час оформлення замовлення.
Також можлива доставка в будь-який регіон України транспортними компаніями зручними для Вас (Інтайм, Нова Пошта, Міст Експрес, Автолюкс та ін.)