Модульні системи – додатковий простір для Ваших речей

Модульні системи – нове слово в історії розвитку меблевої галузі. Якщо раніше на вибір покупцеві пропонувалися громіздкі меблеві гарнітури з усталеним набором меблевих елементів, то тепер кожен має змогу стати дизайнером своєї власної меблевої системи.

Модульні системи Київ

Будь-яка модульна система складається з окремих складових (модулів), які можна компонувати як завгодно в будь-якій комплекції. Вам не потрібен комод, але в інтер’єр гарно впишуться два пенали? Немає проблем – Ви вільні обирати лише ті модулі з набору модульної меблевої системи, які влаштовують функціональні та стилістичні вимоги певного приміщення.

Говорячи про модульні меблі для віталень, варто зазначити, що вони характеризуються великою стилістичною різноманітністю і різноплановою комплектацією. Для меблювання цього типу приміщень Ви можете підібрати стінки для вітальні, тумби під телевізор, журнальні столики і різноманітні стелажі.

Модульні меблі для спальні – окрема розмова. Якщо для декого меблювання спальні полягає у виборі лише ліжка, то для інших важливо створити повноцінний спальний ансамблю з при ліжковими тумбами, шафою, комодом і трюмо. Всі ці модульні елементи можна чудово поєднати у єдиному стилі завдяки корпусним меблям для спальні.

Модульні системи для дитячих кімнат вражають оригінальними дизайнами і функціональністю ліжок та інших складових меблевих систем. Підібравши найкращі елементи модульної системи, Ви отримаєте оригінальний та практичний меблевий комплект для Вашого малюка.

Модульні кухні, як правило, містять широкий перелік різноманітних модулів – навісних шаф, тумб, пеналів та полиць, вдале поєднання яких забезпечить максимальну функціональність та зручність такої кухні.

Модульні системи від української меблевої фабрики RedLight

Інтернет магазин меблів RedLight пропонує найкращі модульні системи українського та закордонного виробництва за найнижчими цінами. У місткому каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете  якісні фото та детальний опис модульних кухонь, віталень та дитячих кімнат. Запрошуємо також відвідати реальний магазин меблів у Києві для отримання вичерпної консультації та допомоги з вибору меблів. Ми традиційно гарантуємо висококласний сервіс і швидку та надійну доставку у різні регіони країни. Неважливо, де Ви шукаєте потрібні меблі - Львів, Харків, Івано-Франківськ, Тернопіль, Дніпропетровськ – незалежно від місця Вашого проживання, ми доставимо всі замовлення вчасно та якісно.

Модульні системи

Виробник : МебельСервис

Виробник : МебельСервис

Каштан Сосна водевиль

Виробник : СвітМеблів

Виробник : МебельСервис

Виробник : МебельСервис

Венге Клен

Виробник : Вип-Мастер

Виробник : СвітМеблів

Андерсон пайн Андерсон пайн/дуб золотой

Виробник : МебельСервис

Виробник : МебельСервис

Венге магия/дуб молочный Дуб сонома/белый Яблоня/дуб молочный
Хіт

Виробник : МастерФорм

Виробник : СвітМеблів

Виробник : МебельСервис

Виробник : СвітМеблів

Виробник : СантиМебель