Кухні на замовлення – облаштуйте простір ідеально

У будинку чи квартирі є одна кімната, де збирається вся родина. Для комфортного перебування разом на такому невеликому просторі як кухня, потрібно подумати про правильний вибір меблів, які будуть не лише оточувати, а й допоможуть корисно організувати простір. Звичайно, зараз в будь-якому меблевому магазині можна знайти багато готових рішень, але навряд чи Ви знайдете ту кухню, яка задовольнить всі Ваші потреби та прийдеться Вам до смаку.

 

Сучасна кухня повинна символізувати домашнє вогнище, яке збирає разом всіх членів сім'ї. Тому кухонні меблі повинні відповідати вимогам ергономіки, функціональності, комфорту та естетичної привабливості. Кухня на замовлення у виробника задовольняє всі перераховані пункти. Так які ж переваги у кухні, зробленої на замовлення?

Кухні на замовлення Київ

Індивідуальний дизайн - проект кухні на замовлення має власний характер та неповторний стиль. Дизайнерські прийоми та стильові рішення (оригінальна обробка, колірні рішення, поєднання різних фактур) дозволяють створити унікальний інтер'єр, який буде підкреслювати індивідуальність власників.

 

Можна вибрати вподобаний дизайн з каталогу та навіть змінити його за власним смаком. Завдяки широкому асортименту сучасних оздоблювальних матеріалів та технічного оснащення політ для фантазії в дизайні практично безмежний. До того ж купити кухню на замовлення – гарний спосіб для уникнення великих витрат, адже ціни на кутові шафи приємно радують. Ви заплатите лише за те, що Вам дійсно потрібно.

 

Таким чином, найкращі кухні виробляють на замовлення, адже лише індивідуально створені меблі можуть бути ідеально вписані в дизайн вашої квартири. Вибираючи кухні на замовлення, Ви отримуєте свій власний проект, в якому будуть враховані розміри конкретно вашої кухні, а також всі Ваші побажання щодо оформлення та вибору кольору для кухні. Крім того, індивідуальний проект кухні дозволяє Вам вибирати тільки ті меблі, які вам дійсно потрібні.

 

Зважившись замовити кухонні меблі, Ви позбавите себе і своїх близьких довгих і втомлюючих прогулянок численними магазинами і придбаєте саме ту кухню, яка ідеально задовольнить Ваші вимоги.

Кухні на замовлення від фабрики RedLight

Наша фабрика приймає замовлення на виготовлення кухні будь-якої складності. Більше того, ми пропонуємо багато готових кухонних модулів недорого, виготовлених як на фабриці RedLight, так і на інших провідних фабриках України та Польщі. Ми гарантуємо, що у всіх виготовлених на замовлення меблів будуть використані лише якісна фурнітура, дзеркала, елементи кріплення, розсувні системи та інші частини.

 

Всі виготовленні на фабриці RedLight меблі проходять тестування на відповідність суворим стандартам якості, що вигідно виділяє її від меблів інших вітчизняних мануфактур, які не завжди приділяють даному питанню належну увагу. Для тих, хто хоче переконатися у високій якості наших меблів на власні очі, ми пропонуємо відвідати реальні меблеві салони RedLight, де виставлені наші кращі зразки меблів.

 

Якщо Вам щось сподобається в салоні, то Ви зможете дуже легко оформити замовлення, попросивши допомоги в одного з менеджерів. Вони будуть раді проконсультувати Вас із будь-якого питання та нададуть вичерпну інформацію щодо замовлень та термінів виконання.

 

Якщо ж Ви підібрали меблі, переглянувши сторінки з фото товарів у нашому інтернет-каталозі, у Вас є можливість скористатись якісною доставкою від RedLight. Київ, Івано-Франківськ, Львів, Харків – ми радо доставимо будь-які замовлення у ці міста, як і в інші регіони. Для доставки товарів ви можете обрати будь-яку з існуючих транспортних компаній.

Кухні на замовлення