Наш магазин переїхав на вул. Щербаківського, 52!

Кухні на замовлення

23 роки досвіду!
Гарантія якості
Виготовлення Під ключ
В середньому за 15 робочих днів
Якісні матеріали та фурнітура
Розстрочка або кредит на кухню

Заявка на прорахунок / виклик замірника

Кухня на замовлення разом з RedLight

Ідеальна кухня для кожного своя. І якщо готові вироби не вписуються в цей образ, то це легко виправити, скориставшись послугою замовлення кухні від магазину RedLight. І вже через місяць будь-який з покупців може стати власником неповторною моделі меблів на своїй кухні. При цьому ціна залишиться доступною, а якість матеріалів і збірки високим.


Приклади кухонь на замовлення

Як оформити замовлення на кухню

Ознакомившись з каталогами кухонь можна створити загальне враження: яке мебель хоче, і чого не хватає у стандартному варіанті. Для початку потрібно оформити заявку та вибрати день для прибуття замерщика. Він прийде в точно відповідальний термін, із зображеннями матеріалів, каталогом фасадів, виконавши всі необхідні заміни. Ціна цієї послуги від 250 грн. Замерщик провів консультацію щодо вибору кольорів майбутньої кухні, комплектації та навчання рекомендацій по розміщенню мойки, витяжки та варочної панелі замість плитки. 

Після затвердження макета і внесения задатка мастера начнуть ізготавлювати кухонну мебель.

Почему варто замовити кухню в RedLight

У RedLight можна замовити дизайн майбутніх кухонь з учнями всіх бажаних замовників, з гарантією якості майбутніх працівників, без порушень строків. За цією ціною на замовлення буде зафіксована угода після затвердження макету, і вона не буде змінена після введення задатку. Купуйте кухню на замовлення не намного дороже, якщо вибрати готове видання, але тільки при такому виборі меблів буде ексклюзивною. При виготовленні заказу поєднуються всі технології та використовуються тільки якісні фурнітури. Тільки в RedLight можна оформити замовлення на кухню в розсрочку або в кредит. Повний спектр послуг, вироблених від проблеми з установкою, угодою та гарантованим наданням оригінального видання під ключ.

Заявка на прорахунок / виклик замірника