Наш магазин переїхав на вул. Щербаківського, 52!

Доставка та оплата

Доставка по Києву

Вартість доставки меблів по Києву залежить від відстані від складу, в межах 100-200 грн.

Вартість доставки меблів за межі Києва: 250-400 грн до КП + 5 грн/1 км до під'їзду.

Вартість занесення/підйому в квартиру залежить від габаритів, ваги, кількості елементів і поверху (якщо немає ліфта) від 50 грн.

Доставка по Україні

Ми здійснюємо доставку в будь-який регіон України через популярних перевізників вантажу - "Нова Пошта", "Ін-Тайм" та інші.

Вартість перевезення в ваш регіон уточнюйте у кожному окремому випадку.

Вартість збирання меблів:

Вартість збирання меблів BRW, Гербор-холдинг, Компас, VMVholding, Майстер Форм, Вип Мастер, шафи-купе RedLight, Сокме: 7%, але не менше 150 грн.

Вартість збирання меблів Меблі-Сервіс: 10% від вартості замовлених меблів, але не менше 150 грн.

Вартість навішування одного елемента меблів становить 70 грн.

Збірка меблів за межами Києва оплачується додатково плюс 2%, але не менше 150 грн.

Щоб уникнути різних незручностей під час складання меблів, місце для здійснення монтажу виробів повинно бути заздалегідь і відповідним чином підготовлено.

Вимоги до приміщення для надання послуг зі складання та встановлення меблів

1. Для складання меблів в будь-якому положенні (вертикальному або горизонтальному) замовник повинен надати достатньо простору, порівнянного з монтажними розмірами збирається меблів. Розмір приміщення, в якому проводиться складання, повинен дозволяти майстру безперешкодно і вільно переміщувати елементи меблів.

2. Демонтаж старих меблів, плінтусів, прибирання будівельного сміття і матеріалів, усунення елементів інтер'єру, що перешкоджають збірці меблів, і здійснення різного роду ремонтно-оздоблювальних робіт не входить в послугу зі складання та встановлення меблів.

3. Щоб виключити можливі ушкодження під час складання меблів, замовнику необхідно своїми силами здійснити захисні роботи надається місця для збирання: підлоги і стіни повинні бути накриті шаром плівки або іншого захисного матеріалу.

4. Замовник повинен вказати точне місце навісу і установки меблів з урахуванням наявності прихованих комунікацій в стіні або надати збирачеві схему розводки. Збирачі не несуть відповідальності за можливі пошкодження прихованих труб або проводки.

5. Від покупця потрібно надати драбину (стілець, стіл, табурет, тумбу або іншу стійку поверхню) для складання меблів, яка в висоту перевищує 2м.

6. Збирачі не несуть відповідальності за нещільне прилягання меблів до стіни в разі, якщо це пов'язано з нерівностями поверхонь.

7. Підключення освітлювальних приладів, наприклад, підсвічування для вітрин або декоративних карнизів здійснюється електриками і в вартість збірки не входить.

8. До обов'язків збирача не входить прибирання приміщення і винос пакувального матеріалу після завершення складання меблів.