Дитячі матраци – здоровий сон Вашої дитини

Для будь-яких батьків найважливіше – здоров’я та успішність їхніх дітей. Тому з самого народження малюка тато та мама намагаються забезпечити йому найкомфортніші умови як для відпочинку, так і для навчання. Якість ліжка та матраца, на якому дитина проводить більшу частину свого життя, має бути найвищою.

Дитячі матраци Київ

Вирішивши купити матрац для дитини, зазвичай враховують розміри ліжечка, жорсткість та м’якість матрацу в залежності від віку та зросту дитини. Надзвичайно важливо, щоб матрац був не надто жорстким, але й зберігав правильне положення хребта під час сну та відпочинку.

Перед тим як замовити ортопедичний матрац для дитини, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб у дитини не було ніяких протипоказань до такого типу матрацу. Для дітей до року важливий великий ступінь жорсткості матраца, котру ідеально забезпечує кокосовий наповнювач. Взагалі, найкращі наповнювачі, які можуть мати дитячі матраци – натуральна повсть, кокосове волокно та напівшерстяний ватин. Синтепон та поролон в якості наповнювачів дитячих матраців неприйнятні.

Ортопедичні матраци дають можливість дитині прийняти правильне та зручне положення уві сні. Такі матраци приймають форму тіла, при цьому хребет малюка займає строго горизонтальне положення, м’язи розслаблені а сон комфортний та глибокий. Матраци ортопедичні мають бути правильного розміру. Адже якщо матрац буде надто великим, він ляже нерівно і може завдати шкоди хребту дитини. Якщо Ви виберете виріб, менший площі ліжечка, зазор між його стінками і матрацом не повинен перевищувати 3-4 см з метою уникнення травм.

Купуючи матрац, зверніть увагу на те, чи просочений чохол спеціальними антимікробними, протигрибковими та пилозахисними засобами. Окрім того краще обирати чохол, виготовлений із жаккарду, оскільки бавовняні тканини швидко зношуються.

Дитячі матраци від української меблевої фабрики RedLight

Українська меблева фабрика RedLight вже 15 років пропонує покупцям якісні дитячі матраци українського та закордонного виробництва недорого. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете  якісні фото, ціни та детальний опис характеристик матраців для дітей різних розмірів і типів. Пропонуємо також відвідати меблеві салони RedLight у Києві, щоб на власні очі побачити матраци, оцінити їхню жорсткість та обрати найкращий варіант.

Відстань – не перешкода, якщо йдеться про Ваші меблеві мрії. Незалежно від місця Вашого перебування – Львів це, Івано-Франківськ, Луцьк чи Тернопіль, ми доставимо Ваш матрац максимально швидко та надійно.

Дитячі матраци

Вибрані фільтри: Детские скинути Підібрано 3 товарів.

1 334 грн

Виробник : NeoLux

Ширина: 900 мм

Висота: 16 мм

Глибина: 1900 мм

2 755 грн

Виробник : NeoLux

Ширина: 900 мм

Висота: 22 мм

Глибина: 1900 мм

2 357 грн

Виробник : NeoLux

Ширина: 900 мм

Висота: 22 мм

Глибина: 1900 мм