Переваги модульних шаф

Попередниками модульних корпусних меблів були радянські стінки, в них щільно стояли одна за одною декілька шаф, які мали різне застосування та мали одну висоту і глибину, але різну ширину. У наш час переважають відкриті полиці, скріплені спеціальними стяжками. Ця технологія надає модульній конструкції як надійність, так і легкість, і полиці вже не виглядають масивно. До того ж сучасні вітальні гарнітури не прийнято комплектувати шафами для одягу. Як правило, виробники меблів включають шафи для одягу в набори для спальні, спеціальні набори для одягу (гардеробні) або передпокої. А більшість покупців і взагалі вважають за краще обходитися без таких окремих шаф, адже нині одяг переважно зберігають в шафах-купе.

Модульні шафи Київ

Модульні шафи багатофункціональні, такі меблі для дому компактно увійдуть в простір кімнати. Вони особливо гармонійно виглядають в малогабаритних квартирах. Можливість комбінування секцій - головна перевага таких меблів. Модульні книжкові шафи універсальні, мобільні, займають мінімум місця та при цьому мають достатню місткість. Створюючи конструкції потрібної конфігурації та габаритів самостійно, можна за бажанням міняти стильову концепцію без зайвих витрат.

Однією з можливостей модульних систем є гібридні варіанти їх компонування, тому одна і та ж модульна система має можливість виконувати різні функції. Наприклад, за допомогою відкидного ліжка, можна користуватися приміщенням вночі спальнею, а як кабінетом у день. Такі рішення чудово підходять для одно- та двокімнатних квартир.

Важливою особливістю одного з найважливіших компонентів модульних систем - модульних шаф - є можливість до основної шафи надбудовувати додаткові секції, що надає можливість самому проектувати інтер'єр, розподіляти площу та при цьому економити на вартості звичайної шафи. Вибираючи меблі у вітальню, зверніть особливу увагу на модульні комплекти для цього типу помешкань.

Багато модульних гарнітурів допускають установку вбудованих меблів, яскравим прикладом такої можливості є шафи. Розміри та форма таких меблів в точності відповідають місцю, де вони монтуються. Навіть у важко пристосованих для розміщення меблів закутках можуть з'явитися корисні для застосування модульні шафи.

Модульні шафи хороші не тільки тим, що є багатофункціональними та відмінно упорядковують простір всередині інтер'єру. З ними дуже легко досягнути того, щоб приміщення було оформлено в єдиному стилі та створювало відчуття гармонії, що є необхідним для житлового інтер'єру.

Модульні шафи від компанії RedLight

При виборі модульних шаф багато хто відштовхується від цінового фактора. Купити модульні шафи недорого можна на нашому сайті чи в мережі магазинів. Ми пропонуємо модульні шафи в Києві за гарною ціною та з можливістю вибрати шафу як на сайті по опису та фото, так і в реальних салонах меблів. Тож Ви маєте дві можливості замовити модульні шафи, і можете не переживати за якість, тому що продукція фабрики RedLightзавжди виокремлювалася хорошою якістю та відмінним сервісом. Неважливо, де Ви шукаєте меблі - Тернопіль, Львів, Харків чи Івано-Франківськ – ми з радістю доставимо будь-яке Ваше замовлення швидко та надійно.