Дитячий стіл

Рано чи пізно кожні батьки замислюється над тим, що пора дитячий столик купити. Такий тип меблів зручний і практичний для дитини, тим більше, що ринок багатий на пропозиції. Каталог онлайн магазину Redlight пропонує ознайомитися з асортиментом категорії товарів Дитячий стіл, і підібрати для своєї дитини оптимальний варіант.

 

 

Дитячі столи випускаються на ринок у великому модельному ряді. Виготовляються такі меблі з ДСП або МДФ матеріалів, а якщо ви хочете придбати стіл в дитячу з дерева - це також не принесе будь-яких труднощів. Найчастіше вироби пропонуються у складі модульних систем, але й окремо його також можна купити. Сучасні варіанти меблів являють собою не тільки стандартний стіл, але і можуть бути доповнені різними опціями (надставками, полицями, висувними ящиками).

 

Ціна на стіл дитячий багато в чому залежить від фірми-виробника. На сайті нашої компанії ви побачите товари тільки найвідоміших і провідних фабрик України, які за багаторічну роботу встигли зарекомендувати себе з найкращого боку.

Відвідайте онлайн магазин Redlight (Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Чернівці, Рівне, Кривий Ріг, Харків) або наш фірмовий салон в м. Київ, щоб придбати за оптимальною вартістю стіл в дитячу. Наші фахівці допоможуть вибрати найкращий варіант, а служба доставки привезе замовлення в будь-яку точку України зручною транспортною компанією.

 

Дитячі столи

Вибрані фільтри: Детские скинути Підібрано 2 товарів.
Розовый Синий Белый Дуб сонома Зеленый

1 759 грн

1 640 грн

Виробник : МебельСервис

Ширина: 1378 мм

Висота: 766 мм

Глибина: 590 мм

2 368 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 1300 мм

Висота: 830 мм

Глибина: 550 мм