Наш магазин переїхав на вул. Щербаківського, 52!

Модульні меблі

Меблі, що йдуть в ногу з прогресом

Ми живемо в мінливому світі. Змінюється все навколо і поняття затишної домашньої обстановки теж. Якщо років 20 тому всі будинки радянських громадян були облаштовані важкими і громіздкими меблями, то сьогодні набагато більш популярні недорогі модульні меблі. У пострадянський період люди масово купували абсолютно однакові корпусні меблі, які могли відрізнятися хіба що завдовжки окремих блоків.

 

 

Модульні меблі відрізняється від корпусних за розміром і формою, що дозволяє з їх допомогою надати стінці візуальної легкості і функціональності. Інтер'єр з такими меблями просто фізично не може вийти перевантаженим або громіздким.

 

Сучасні модульні системи меблів дають можливість оптимального функціонального розподілу простору в житлі, а також створення того стилю, який оптимально відповідає саме Вашим вимогам і дає можливість експериментувати з інтер'єром.

 

Всі меблі модульної системи відрізняються високою функціональність. Ними можна обставити всю квартиру з будь яким плануванням, зайнявши при цьому мінімум простору. Такі меблі доречні не тільки у вітальні або спальні, але навіть у коридорі або на кухні. Деякі елементи модульної конструкції будуть навіть доречні під самою стелею. Існує ще різновид безкорпусних модульних систем, які чудово підходять для умеблювання нішею.

 

Модульні меблі для кімнати незамінні в тих випадках, коли потрібна багатофункціональність. Наприклад, без неї не обійтися в кімнаті, яка одночасно виконує роль кабінету та спальні. Різні комплекти модульних меблів дозволяють легко виконати це завдання. При особливо оптимальному облаштуванні, деякі Ваші гості навіть не зможуть встановити справжнє призначення тієї або іншої кімнати. Більше того, Ви легко можете поміняти деякі модулі місцями і швидко перетворити інтер'єр. Міняйте вигляд квартири хоч кожен день, і при цьому, не витрачайте ні цента!

 

Крім того, модульні меблі для вітальні можуть мати на оснащенні систему підсвічування. Вона може бути і внутрішня, і зовнішня: вся залежить від Ваших індивідуальних побажань. Округлі лінії сприяють дуже естетичному і привабливому зовнішньому вигляду модульних меблів. При цьому, грамотно встановлені зовнішні підсвічуванням можуть надати інтер'єру особливу атмосферу. Таке підсвічування чудово впорається з роллю нічного освітлення в спальні або дитячій.

 

Модульні системи «RedLight»

Останнім часом модульні меблі в Україні почали користуватися підвищеною популярністю, що стало наслідком виходу на ринок таких фабрик меблів, як «RedLight». Дана фабрика не тільки випускає високоякісні комплекти на власних виробничих потужностях, а й пропонує широкий асортимент меблів провідних українських та польських фабрик, виконуючи роль їх офіційного дилера.

 

 

Використовуючи самі довговічні матеріали, «RedLight» випускає виключно надійні в експлуатації модульні комплекти. Також широкий перелік меблів пропонується в реальних виставкових салонах компанії, де завжди можна проконсультуватися у експертів в підборі тих або інших варіантів модульних меблів. Якщо ви вже визначилися з вибором, то вам залишиться тільки домовитися про доставку і складання меблів на дому.

 

 

Для тих, хто хоче заощадити, «RedLight» випускає меблі з ДСП і МДФ. Який варіант Ви б не обрали, можете не сумніватися в його екологічній чистоті і безпеці. У всіх випадках доступні самі різні варіанти кольору, форми і типу конструкції, що дуже важливо в створенні індивідуального інтер'єру. Вдалих покупок і правильного Вам вибору в каталозі «RedLight»!

 

 

 

Модульні меблі