Наш магазин переїхав на вул. Щербаківського, 52!

Ламелі

Ламелі (каркаси ліжок) являють собою металічні рами, укомплектована спеціальними гнучкими елементами з ортопедичною дією, виготовлених з особливого матеріалу.

Ламелі недорого

Секрет популярності ламелей у наші дні полягає у тому, що вони здатні забезпечити здоровий сон та позбавити від болів у спині. Особливо хороша ідея – укомплектувати ліжко дитяче каркасом із лам елями, забезпечивши таким чином дитині максимально комфортний та здоровий сон. За рахунок певної гнучкості та еластичності ламелей каркас забезпечує ідеальну підтримку тіла людини та хребта, не дає матрацу прогинатися та деформуватися. Матраци самі по собі не завжди здатні впоратися із завданням забезпечення правильної підтримки спини і хребта, а от у поєднанні з ортопедичними каркас-ліжками вони виконують свою задачу на відмінно.

Каркаси різняться за конструкцією та матеріалом виготовлення (на металічній рамі або ж дерев’яній). Перевагою дерев’яного варіанта каркасу є те, що він виготовляється у вигляді конструктора з повністю розбірними частинами, у той час як металічна рама каркасу є цільнозвареним елементом. Тобто, такі ліжка дерев’яні з лам елями набагато зручніше транспортувати за необхідності.

Ламелі для каркасних ліжок бувають двох видів: гнуто клеєні букові та березові. Деревина бука характеризується гарною еластичністю, чим і завдячує своїм використанням для виробництва ортопедичних каркасів. Ламелі з берези менш пружинисті, але більш жорсткі та економічні.

Як вибрати ортопедичний каркас?

При виборі каркасу під матрац без пружинного типу варто орієнтуватися на мінімально можливу відстань (не більше 30 см). При використанні матрацу на пружинах типу Боннель, ламелі можна розташовувати на будь-якій відстані – у цьому випадку чітких правил не існує. В будь-якому випадку, варто пам’ятати, що чим менший крок між лам елями в каркасі – тим сприятливіше це відіб’ється на терміні служби матрацу.

Ламелі від української меблевої фабрики RedLight

Українська меблева фабрика RedLight пропонує замовити ламелі  в інтернет-магазині  або купити їх в реальних меблевих салонах у Києві. У зручному каталозі інтернет-магазину представлені  якісні фото та детальний опис різноманітних ламелей. Ми традиційно гарантуємо висококласний сервіс і швидку та надійну доставку у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші регіони країни.

Ламелі

Вибрані фільтри: Ламели скинути Підібрано 9 товарів.

1 579 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 1600 мм

Довжина: 2000 мм

1 667 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 1800 мм

Довжина: 2000 мм

953 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 900 мм

Довжина: 2000 мм

1 548 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 1400 мм

Довжина: 2000 мм

1 519 грн

Виробник : Gerbor

Ширина: 1200 мм

Довжина: 2000 мм

374 грн

Виробник : МебельСервис

Ширина: 900 мм

608 грн

Виробник : МебельСервис

Ширина: 1400 мм

794 грн

Виробник : МебельСервис

Ширина: 1600 мм

848 грн

Виробник : МебельСервис

Ширина: 1800 мм